Hakkımızda
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1996 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 2010 yılında GASPARA ismi ile gelin ayakkabısı, abiye ayakkabı ve çanta üretimine başlamıştır.

 

Bugün kendi binamızda EL YAPIMI Gelin Ayakkabısı üretmekteyiz. Tüm üretimlerimiz konusunda uzman, yılların tecrübesine sahip ustalarımız tarafından EL İŞÇİLİĞİ ile 1. sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir.

 

Türkiye de zincir markalara üretim yapmanın yanı sıra yaklaşık 28 ülkeye de ihracat yapmaktayız.

 

Önceliği KALİTE ve KONFOR olan anlayışımızla ayakkabılarımızı tüm insanların hizmetine sunan ve bu yolda emin adımlar ile ilerleyen bir firmayız.

 

MİSYONUMUZ

GASPARA, uluslararası pazarda ve Türkiye’de, büyümesini sağlam temeller üzerine oturtmayı, kalitesi ile dünya markaları ile rekabet etmeyi, dünya gelin ayakkabısı ve abiye ayakkabı modasına uygun ayakkabılar tasarlamayı ve üretmeyi hedeflemektedir.

 

Globalleşmenin evrensel koşullarıyla uyumlu bir şekilde ileriye doğru büyümesini gerçekleştirirken ülkesine de yüksek katma değer sağlayan bir marka olmak GASPARA'nın ana hedefidir.

 

Müşterilerin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler üreterek, sektöründeki en iyi servis ve kaliteyi sunmayı hedefler. Bu doğrultuda GASPARA, yetkinliği, güvenilirliği, organizasyon verimliliği ile müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına ve çevresine kattığı değerleri sürekli arttırmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

GASPARA’nın vizyonu; yaşama renk ve rahatlık katan ürünlerini, mükemmellik anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunarak, globalleşen dünyada gelin ayakkabısı modasını yaratan, sınırlarını aşan bir Türk markası olmaktır. Seçkin ve şık koleksiyonlarıyla sürekli kendini yenileyerek bir dünya markası olmayı hedefleyen GASPARA, kendinden emin adımlarla bu yolda yürümeye devam etmektedir.

 

ÜRETİM

GASPARA olarak en kaliteli malzemeleri üst düzey işçilik ile buluşturarak gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında kullanıcılara konforlu ayakkabılar üretmek için haftalık 1500 çiftlik kapasitemiz ile çalışmaktayız. Tamamı el işçiliği ile üretilen ayakkabılarımızı görmek ve siparişlerinizi oluşturmak için siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Whatsapp